SILVER & METAL / Silver / Bordssurtout 5085658
nr 508 5658
Bordssurtout
Lenght: ()
nysilver, tidigt 1900-tal, höjd: 33
Withdrawn
Auction date:
Monday February 11 2008
at 16:38:05
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.